Ogłoszenia parafialne 26 lutego 2017 r.

 

  • 1.03 Środa Popielcowa, rozpoczynamy Wielki Post. Msze św.: 7.0; 18.30; 19.30. W Wielkim Poście: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątki 0 17.30, dla dorosłych o 19.15, Gorzkie Żale w niedziele o 18.
  • Dziś pierwsze wydanie naszej gazetki. Będzie co miesiąc. Ten numer zawiera oprócz komentarza do Ewangelii i kilku artykułów kalendarium na Wielki Post i szczegóły różnych wydarzeń, które nas czekają.
  • Przeżywamy wizytację kanoniczną naszej parafii. Szczegóły w gazetce. Takie wizytacje odbywają się co 5 lat w całym dekanacie (nasza parafia przynależy do dekanatu jelonkowskiego, wraz z parafiami Michalitów, wojskowej na Bernerowie, Św. Łukasza przy ratuszu, oraz Bogurodzicy Maryi i Podwyższenia Krzyża na Jelonkach). Tak naprawdę to już jesteśmy po wszystkim, ostatnie dwa tygodnie trwał audyt wszystkiego co się dzieje w parafii, duszpasterstwa, katechezy, dokumentacji, stanu prawnego, finansów, inwestycji itp. więc teraz została już tylko część liturgiczna, najbardziej przyjazna. Wszystko u nas w niedzielę normalnie. Zapraszamy szczególnie na Mszę o 10, której przewodniczy bp. Rafał,    a ludzi ze wspólnot, diakonii, rad itp. na 16.30 . Ze względu na wizytacje kanoniczną Msza inicjacyjna przesunięta na        2 niedzielę miesiąca.
  • Msza kolędowa dla mieszkańców Obrońców Tobruku numery parzyste i Księcia Bolesława dziś o 19, chodzimy jeszcze   w tym tygodniu z kolędą do rodzin które prosiły o dodatkowy termin
  • Od dzisiaj do 4.03 tydzień modlitw o trzeźwość narodu. 
  • W tym tygodniu również:
  • I czwartek: Msza o uzdrowienie za wstawiennictwem JP2,
  • I piątek: odwiedzamy chorych,
  • I niedziela: taca na budowę. W poprzednią niedzielę inwestycyjną zebraliśmy 12 844, ponad dwa razy tyle ile      normalna taca. Wszystkim hojnym ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *