Ogłoszenia parafialne 14.05.2017

W te niedziele u nas Pierwsze Komunie Święte. W związku z Białym Tygodniem i próbami przedkomunijnymi nie ma studium biblijnego w ten poniedziałek, ani w piątek adoracji.

Za tydzień festyn parafialny od 14.00 do 19.00.

  • Potrzebni są wolontariusze po prostu do wszystkiego, od porządkowania w sobotę poprzez zaangażowanie w trakcie festynu do niedzieli wieczór.
  • W ramach festynu będzie sporo atrakcji dla dzieci i młodzieży, przygotowanych wraz z Dzielnicą Bemowo.
  • Największą atrakcją będzie zapewne ks. Roberto, nasz były wikariusz, który będzie odprawiał Mszę św. o 19.00.
  • Będzie też nasza parafialna strefa Dobrego Pasterza z namiotem Owieczki Esterki, oraz spotkania dla dzieci, dla rodziców możliwość zakupu książek na temat rodziny, wychowania itp, jak również ikon, dewocjonaliów, czy gadżetów typu kubki i koszulki parafialne.
  • Będzie też kilka akcji z których dochód będzie przeznaczony na pomoc dla rodzin słabiej sytuowanych, które chciałyby uczestniczyć w wyjazdach wakacyjnych. Jeśli będzie ładna pogoda, weźcie ze sobą koce, będzie możliwość majówki.
  • Prosimy również parafianki chętne do pieczenia ciasta do zgłoszenia się, chcemy skoordynować pieczenie ciast, żeby nie były same szarlotki. Już lepiej same serniki.

Przypominamy, że zmieniony termin spotkań Klubu Symeona i Anny jest we wtorki o 10.00. Przyjeżdżają ludzie aż z Kabat, zapraszamy naszych seniorów słowami Papieża Franciszka: życie przed wami, ruszcie się ze swojej kanapy.

Mamy nowe konfesjonały – zapraszamy do wypróbowania, szczególnie tych, którzy dawno nie byli u spowiedzi.

Jest nowy numer naszej gazetki parafialnej – można sobie wziąć gratis.

We wtorek 16-go uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Warszawy. Główne obchody to Msza św. o 18.00, przewodniczy kard. Nycz, na Rakowieckiej 61, w Sanktuarium tego kapłana i męczennika.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *