Ogłoszenia parafialne 04. 02. 2018

Dziś (niedziela):

  • niedziela inwestycyjna. Wszystkim hojnym darczyńcom serdeczne Bóg zapłać.
    Już zbijamy panele na przedszkole, w tym tygodniu składamy papiery do pozwolenia na budowę, więc za jakieś 3 tygodnie zaczynamy fundamenty. Z innych nowości budowlanych – RDOŚ przedłużyło okres rozpatrzenia kwestii decyzji środowiskowej dla trasy S7. Mamy nadzieje, że przedłużą jeszcze na jakieś następne 50 lat.
  • Również dziś o 20.00 spotkanie Mężczyzn JP2

Jutro (poniedziałek) Msza wypominkowa.

We środę o 19.00 rozpoczyna spotkania grupa wsparcia dla osób które mają w rodzinie kogoś z problemem uzależnieniowym.

We czwartek Msza św. o uzdrowienie i uwolnienie za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II.

W piątek o 19.45 spotkanie Dwóch Pereł pod tytułem „Wybieram być szczęśliwą!”

W sobotę o 11.00 zapraszamy rodziny na warsztaty kalendarza wielkopostnego. Szczegóły na plakacie

Za tydzień w niedzielę 11 lutego br.:

  • będziemy obchodzili XXVI Światowy Dzień Chorego [Hasłem tego dnia są słowa Mater Ecclesiae: „Oto syn Twój (…) Oto Matka twoja”. I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie” (J 19, 26-27)]. Na wszystkich Mszach modlimy się za chorych i udzielamy Sakramentu Chorych. Prosimy o pomoc w dowózce potrzebujących.
  • Również za tydzień gościmy w naszej parafii Marcina i Monikę Gomułków, założycieli serwisu „Początek wieczności” i autorów książek o rodzinie, będzie z nimi spotkanie na temat rodziny o godzinie 16.00, zapraszamy wszystkie rodziny i nie tylko. Potrzebujemy także dla nich jakiegoś miejsca na nocleg, prosimy o pomoc parafian, którzy mają w niedzielę w nocy wolny pokój.

 

Kolęda w tym tygodniu – Obrońców Tobruku numery parzyste:

Poniedziałek 5.02 – bloki 30 i 32

Wtorek 6.02 – 34

Środa 7.02 – 36

Czwartek 8.02 – 38, klatka 1

Piątek 9.02 – 38, klatka 2 i 3

 

Na prośbę dyrekcji szkoły na Andriollego informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz przy ul. Andriollego 1 prowadzi nabór uczniów do klas zerowych, pierwszych, czwartych i siódmych. Klasy siódme z nauczaniem dwujęzycznym w języku francuskim i języku angielskim oraz klasy ogólne.

Termin składania wniosków do klas czwartych i siódmych do dnia 06.02.2018 (najbliższy wtorek). Nabór do oddziału zerowego i klasy pierwszej odbędzie się za pomocą systemu rekrutacyjnego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.markiewicz.edu.pl.