Ogłoszenia parafialne 13. 05. 2018

Dziś – taca inwestycyjna. Wszystkim dobroczyńcom serdecznie dziękujemy. Jak widzicie z przedszkolem wychodzimy już spod ziemi. Mamy już zapewnienie o udzieleniu preferencyjnej pożyczki 400 tys. z Towarzystwa Inwestycji Społeczno – Ekonomicznych, bo tworzymy 5 nowych miejsc pracy, więc jest szansa, że od września ruszymy.

W tygodniu kontynuujemy przygotowania do Uroczystości Zesłania Ducha Św. Kontynuujemy nowennę przed Zesłaniem Ducha św. w ramach majowego. W sobotę o 20.00 czuwanie Zesłania Ducha św. Apostołowie spędzili te noc na czuwaniu i rozważaniu Słowa Bożego, więc będzie na tym czuwaniu dużo Słowa Bożego, Eucharystia i uwielbienie. Potrwa kilka godzin. Muzycznie prowadzi zjednoczona schola JP2.

W piątek 18 maja jubileusz 25-lecia Szkoły Podstawowej 341 na Oławskiej, Msza wieczorna o 18.30 będzie sprawowana w intencji szkoły, jej nauczycieli i wychowanków, zapraszamy.

Za tydzień druga tura Komunii i festyn Jana Pawła II. Z roku na rok się bardziej rozkręca, w tym roku będzie więcej atrakcji dla dzieci, szczegóły na plakacie. Potrzebujemy też dużo wolontariuszy do pomocy. Spotkanie dla wszystkich wolontariuszy chętnych do pomocy w poniedziałek o 20.00.

Przypominamy o całkowitym zakazie parkowania na naszym terenie w najbliższą sobotę i w niedzielę z wyjątkiem godzin Mszy św. Jest około 15 samochodów, które stoją dłuższy czas na naszym parkingu, nie reagując na nasze pisemne monity zostawiane za wycieraczkami. Chcemy je wywieźć, więc jeśli znacie właścicieli, dajcie im znać. Prosimy też jako zasadę, jeśli już parkujecie poza godzinami Mszy św. zostawiać kartkę z numerem telefonu za szybą.

Są jeszcze wolne intencje na ten tydzień.