Ogłoszenia parafialne 18.11.2018

 

  1. Zbliża się Adwent:
  • Będą Roraty dla dzieci i młodzieży. Potrzebujemy jakichś heroicznych rodziców do pomocy w przygotowaniu kakao i pączków na roraty we środy i piątki rano (6.30).
  • W niedzielę 2. XII o 15.30 Mikołajki dla dzieci. Prośba: jeśli dzieci mają jakieś zabawki, książeczki w dobrym stanie z których już wyrosły, to niech przyniosą do nas do przyszłej niedzieli włącznie. My z wolontariuszami to zapakujemy i będą na Mikołajki dla młodszych dzieci, a to co zostanie, wyślemy do jednej z najuboższych parafii w naszej diecezji.
  • Rozpoczynamy kolędę od 3. XII od osiedla Osmańczyka, za tydzień podamy konkretne bloki i daty.
  • Potrzebujemy wolontariuszy do pomocy w kiermaszu bożonarodzeniowym (2 i 16. XII), będziemy sprzedawać stroiki ozdoby, kartki, wieńce itp. w dużej mierze zrobione przez naszą młodzież, starszaków i dzieci.

2. 23.XI o 20.00 spotkanie dla kobiet: Dwie Perły z Mszą

3. W sobotę warsztaty rodzinne związane z przygotowaniem kalendarza adwentowego. Informacje o zapisach na plakacie na drzwiach, na naszej stronie internetowej i na Facebooku

4. Powstała grupa wolontariuszy JP2 dla młodzieży od 5 klasy wzwyż. Spotkania odbywają się w piątki o 18.00 w domu parafialnym. Najbliższe nasze zadanie to pomoc w zorganizowaniu Mikołajek dla młodszych dzieci naszej parafii.

5. Znaleźliśmy jedną z obrączek pary zaślubionej w ubiegłym roku i zastanawiamy się, czy to z powodu hojności na niedzieli inwestycyjnej, czy też po prostu niechcący się zsunęła z palca?