Ogłoszenia parafialne 27 stycznia 2019

 

  • W piątek – I piątek, odwiedzamy chorych. Spowiedź od 18.00, bo nie ma szkoły.
  • W sobotę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. o godzinie 9.00 z błogosławieniem gromnic. Jest to również Dzień Modlitwy za Zakony Klauzurowe, taca w tym dniu przeznaczona na zakony klauzurowe.
  • Kolęda: w tym tygodniu kończymy Wolfkego: poniedziałek 12 B i 18, wtorek 14, środa 20, czwartek 16. We wtorek również Oławska 5. Prosimy zabrać wywieszki na klatki schodowe i do wind.

Od soboty do 9.02 chodzimy do tych parafian, którzy prosili o dodatkowy termin, oraz u osób spoza naszej parafii, które chciałyby przyjąć kolędę od nas. W lutym od 11 do 20 odwiedzimy naszych parafian mieszkających po stronie nieparzystej Obrońców Tobruku, a od 22 do 26 na Księcia Bolesława.

  • W ostatnim tygodniu lutego ruszają warsztaty śpiewania psalmów. Zapraszamy wszystkich chętnych (Panie i Panów) bez ograniczeń wiekowych. Aby wziąć udział w warsztatach nie jest wymagana znajomość nut. Spotkania będą się odbywały raz w tygodniu po wieczornej Mszy Świętej. Proponowany dzień to środa. Przewidujemy około 10 takich spotkań. Ze względu na specyfikę pracy (chcemy, aby każdy z uczestników miał możliwość ćwiczenia podczas zajęć) liczba miejsc jest ograniczona. Lista chętnych na którą można się zapisać jest dostępna w zakrystii. Zapisy po każdej Mszy Świętej.