Ogłoszenia parafialne 9.06.2019

Wczoraj mieliśmy piękne czuwanie. Czuwania wigilijne przed uroczystościami stały się częścią naszej duchowości i dają dobre owoce.

Zaległy update budowlany: Przy przyjętych założeniach uznaliśmy, że budowa kościoła potrwa zbyt długo i szukaliśmy rozwiązania. Udało nam się tak zmienić pewne rzeczy w projekcie, oraz etapowanie inwestycji, że budowa kościoła będzie trwała krócej i jej koszt maleje o połowę. To dobra nowina na dzisiejszą uroczystość.

W tygodniu wypada II czwartek i modlitwa o uzdrowienie. Będzie też udzielany  Sakrament Chorych.

Są jeszcze miejsca na “Małżeńskie SPA” 15 czerwca (sobota). Zapraszamy małżonków, więcej informacji na plakacie.

Zapraszamy rodziny w dniu 16 czerwca (niedziela) od godz. 11 do 14.00 na piknik przedszkolny. Będzie stolarnia z robieniem zabawek, rodzinne przeciąganie liny, ścieżka sensoryczna dla małego i dużego, Bachomazy – malowanie palcami na płótnie, robienie wielkich baniek, zabawy z wodą, cieczą Newtonowską, teatrzyk dla dzieci i wiele innych atrakcji dla całych rodzin oraz coś na ząb, czyli ciasta, napoje i wata cukrowa.

Podczas dni Otwartych Przedszkola, o godz. 14:00 Fundacji Nasza Rodzina zaczyna licytację na cele parafialne – w tym roku zbieramy na wakacje dla najbardziej potrzebujących dzieci z parafii i nie tylko. Do wylicytowania będą m.in. piłka i książka z autografem Kuby Błaszczykowskiego, książka Urszuli Dudziak z jej autografem a także płyty z autografami polskich i zagranicznych artystów m.in. Kasi Nosowskiej, Kayah, The Dumplings i inne a także 2 x 15 minutowe loty z samolotem z instruktorem nad Warszawą.

Od 24 czerwca do 5 lipca organizujemy w przedszkolu wakacyjne półkolonie dla dzieci 7-10 lat. Więcej informacji na plakacie.

Jeśli jakaś rodzina chciałaby jeszcze zapisać się na wyjazdy wakacyjne, to mamy jeszcze miejsca na Sudety, czyli tury sierpniowe, tam jest spory ośrodek i mogą uruchomić jeszcze inne miejsca poza nasza rezerwacją

Od września chcemy uruchomić stałą grupę edukacji wczesnoszkolnej (dzieci z klas 1-3). Na razie we współpracy z mikroszkołą z warszawskich Wloch (dzieci będą jej uczniami), ale docelowo powołamy swoją mikroszkołę. Na co dzień będziemy się uczyć montessoriańsko we własnej sali w budynku przedszkola. Więcej informacji u Marka Łyskawy, telefon do pobrania w kancelarii.