OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29 grudnia 2019

Dziś:

 • Niedziela Świętej Rodziny, po Mszy św. błogosławieństwo małżeństw.
 • Po Mszach św. zbieramy do puszek na Fundację „Ja Jestem”, zajmującą się osobami bezdomnymi. Ta fundacja współpracuje z nasza parafią w dziele ewangelizacji, jej członkowie uczestniczą w naszych Mszach drugoczwartkowych. Dziś prowadzą śpiew na Mszach, zapraszają też dziś na 17.30 na wspólne śpiewanie kolęd i uwielbienie.

 

W tygodniu:

 • 12 o 18.30 Msza św. na zakończenie roku 2019. Za odmówienie publiczne Te Deum jako podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski – odpust zupełny.
 • Nowy Rok: Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi, święto nakazane, porządek Mszy św. niedzielny. Za odmówienie publiczne hymnu Przyjdź Duchu Stworzycielu odpust zupełny. Za pobożne przyjęcie błogosławieństwa Urbi et Orbi, choćby tylko przez TV, lub radio – odpust zupełny.
 • Od Nowego Roku zaczynamy zamykać szlaban. Będzie on stale otwarty w niedziele i w dni powszednie w godzinach nabożeństw, oraz liturgii.
 • Pierwszy piątek, w sobotę o 9.00 Msza św. pierwszej soboty.
 • Kolęda w tym tygodniu Obrońców Tobruku:
  • Czwartek, 2.01 – OT 29
  • Piątek, 3.01 – OT 23 i 23A
  • Sobota, 4.01 – OT 25

Prosimy o wzięcie wywieszek na wejście i do garażu

 

Za tydzień w niedzielę:

 • niedziela inwestycyjna

 

Wszystkim naszym parafianom życzymy Szczęśliwego Nowego Roku 2020.