Ogłoszenia parafialne 9.02.2020

We wtorek obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Na mszy wieczornej modlimy się za chorych z naszej parafii. W przyszłą niedzielę natomiast udzielamy Sakramentu Chorych.

W tym tygodniu wypada II czwartek, modlimy się za wstawiennictwem Jana Pawła II o uzdrowienia. Po Mszy św. jak zwykle czuwanie adoracyjne z uwielbieniem, udzielamy również Sakramentu Chorych.

Wszystkich, którzy chcieliby między innymi nauczyć się budowania więzi opartych na miłości czy zrozumieć przyczyny wielu nieporozumień w relacjach z ludźmi zapraszamy na warsztaty inspirowane metodą Porozumienia Bez Przemocy. To cykl 15-tu 3-godzinnych spotkań w każdą środę o godz.19.Koszt 700zł. Pierwsze spotkanie 4 marca. Szczegóły na plakacie na głównych drzwiach wejściowych i w gablocie.

Zakończyliśmy planową kolędę. W tym tygodniu trwają jeszcze wizyty u naszych parafian, którzy nie mogli przyjąć kolędy w planowym terminie i prosili o dogrywkę, więc podsumowanie podamy za tydzień.  No i jeszcze ten tydzień parafia, w szczególności spowiedzi i kancelaria, funkcjonuje kolędowo.

Dwumiesięczny eksperyment z mszą św. o godzinie 9.00 uznajemy głosami jej uczestników za udany i w związku z tym już na stałe wprowadzamy codzienną poranna Mszę św. o godzinie 9.00. A propos Mszy, pewnie w związku z feriami i wyjazdami, mamy jeszcze sporo wolnych intencji, w tym na przyszłą niedzielę.