Róża Różańcowa żon za mężów

Dołącz do Róży Różańcowej – trwają zapisy do Róż Różańcowych żon za Mężów.

Na czym polega modlitwa? Codziennie odmawiamy (wraz z rozważaniami tajemnic) jedną dziesiątkę różańca, na co trzeba poświęcić 5-10 minut o dowolnej porze dnia.

Dlaczego warto? W ramach „Róży” każdego dnia 20 kobiet modli się jedną dziesiątką różańca za wszystkich Mężów objętych modlitwą w „Róży”. Dzięki temu za każdego Męża odmawiany jest codziennie pełen różaniec (20 tajemnic). Wierzymy w siłę różańca świętego i wstawiennictwo Matki Bożej, która jest w stanie wyprosić każdą łaskę. Jednak modlitwa to przede wszystkim czas, który poświęcamy na spotkanie z Bogiem – stała intencja, do której się zobowiązujemy wobec innych kobiet, jest doskonałą motywacją do tego, aby każdego dnia wygospodarować czas na spotkanie z Bogiem.

Dla kogo? „Róża Różańca” to propozycja dla kobiet, które mają pragnienie codziennej modlitwy i posługi modlitewnej dla swoich Mężów.

Jak długo to trwa? Wszystko co robimy robimy w wolności, a więc jeśli pragnienie modlitwy zakończy się, można w dowolnym momencie opuścić Różę Różańcową informując o tym organizatora danej róży, który do czasu znalezienia zastępcy przejmie modlitwę osoby, która rezygnuje.

Zgłoszenia przyjmuje Ola Przybylska: o.przybylska@gmail.com