Ogłoszenia parafialne 3. stycznia 2021

Dziś niedziela inwestycyjna – serdeczne Bóg zapłać wszystkim naszym darczyńcom. Raport dziś nie tyle budowlany, ile finansowy. Będzie też można go przejrzeć przy wyjściu z kościoła.

Jutro, o godzinie 18.00, zapraszamy na Nabożeństwo Wypominkowe i o 18.30 Mszę świętą zbiorową za zmarłych.

W środę uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte będą sprawowane według porządku niedzielnego. Po Mszach świętych błogosławienie kredy i kadzidła, u nas jak zawsze przy wyjściu z kościoła będziemy mogli się zaopatrzyć w te pakiety. Instrukcja obsługi będzie we środę. Ofiary na tacę w tym dniu zostaną przeznaczone na misje katolickie w świecie.

W związku z Uroczystością kancelaria we wtorek i środę będzie nieczynna.

W ramach działań na rzecz krzewienia kultu naszego patrona, do czego nas zaprasza Bóg ostatnimi wydarzeniami, rozpoczynamy 24godzinne uwielbienia z JP2, które będą się odbywały co kwartał. W najbliższy piątek i sobotę odbędzie się w naszej parafii pierwsze takie uwielbienie z Janem Pawłem II. Rozpocznie się w piątek o godz.15:00 i będzie trwać do soboty, również do godziny Miłosierdzia. Modlitwę będą prowadziły grupy z naszej parafii oraz zaprzyjaźnione wspólnoty. Zapraszamy  do wspólnej modlitwy z zachowaniem obostrzeń sanitarnych.

Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Mimo wszystko, zgodnie z tradycją, choinka i śpiewanie kolęd mogą trwać do Matki Bożej Gromnicznej (Uroczystość Ofiarowania Pańskiego), czyli 2 lutego.