V Festyn Papieski – podziękowania

W ostatnią niedzielę w naszej parafii odbył się V FESTYN PAPIESKI.
Zorganizowany w zawrotnym tempie, wyczekiwany czas bycia razem. Nareszcie! Realne spotkania, rozmowy, uśmiechy – jak dobrze było się z Wami zobaczyć! Ale – festyn, festyn i po festynie! 😊 Czas na podziękowania!
Wymieńmy więc (w kolejności przypadkowej):

• strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 7, którzy dostarczyli uciechy nie tylko naszym najmłodszym uczestnikom;
• lodziarnię Pracownia Lodów Summers, której dziękujemy za pyszne lody;
• Magdalenę Kotarską i muzyków, którzy zaszczycili nas wspaniałym koncertem;
• grupę Terror Mundi, którzy stworzyli szansę na strzelanie z łuku

Dziękujemy ponadto za wkład w organizację imprezy Wydziałowi Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Bemowo, Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 341 w Warszawie,
Fundacji Nasza Rodzina, a także Fundacji Ja Jestem.

Jesteśmy dumni z naszych Parafian i członków parafialnych wspólnot, którzy z wielkim zapałem włączyli się w przygotowania tego wydarzenia – zadbali o smakołyki, przygotowali atrakcje, zorganizowali zaopatrzenie i użyczyli swoich mięśni w pracach przygotowawczych i porządkowych.
Cytując jednego z nich możemy stwierdzić, że „Połączony wysiłek wielu jest w stanie zaowocować zorganizowaniem sporego przedsięwzięcia”.
W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim, którzy dołożyli każdą odrobinę swojego zaangażowania i zaopiekowali stoiska z przeróżnymi ciekawymi aktywnościami.

I OCZYWIŚCIE OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA WAS, KOCHANI PARAFIANIE I PRZYJACIELE, KTÓRZY SPOŚRÓD WIELU OPCJI SPĘDZENIA NIEDZIELNEGO POPOŁUDNIA WYBRALIŚCIE WŁAŚNIE UDZIAŁ W NASZYM PIKNIKU! DO ZOBACZENIA ZA ROK!