Ogłoszenia parafialne 4 VII 2021

Dziś niedziela inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim naszym darczyńcom, za których modliliśmy się dziś na Mszy św. o godz. 10.00.

W przyszłym tygodniu w niedzielę o godzinie 20:00 spotkanie w kwestii organizacji sierpniowych 33 dniowych rekolekcji oddania się Jezusowi przez ręce Maryi, które są przygotowaniem do beatyfikacji kardynała Wyszyńskiego. Zaskoczyła nas trochę ta propozycja biskupa, dość późno ogłoszona zapewne ze względu na dopiero niedawne odwołanie restrykcji, ale mimo trudności chcemy ją podjąć. Zapraszamy więc szczególnie Niewolników Maryi i wszystkich, którzy przeszli 33-dniowe rekolekcje zakończone oddaniem się Jezusowi przez Maryję., Jeśli Maryi zrobiła coś ważnego dla Was, to teraz i Wy zróbcie coś dla Niej. Natomiast tych, którzy przeszli 33 dniowe rekolekcje oddania się Jezusowi przez Maryję i nic im one nie dały, prosimy: nie przychodźcie na to spotkanie, szkoda Waszego cennego czasu. Po prostu się pomódlcie za owoce beatyfikacji dla całej parafii i tak wesprzecie to dzieło.

Wszystkim wyjeżdżającym życzymy pięknej pogody i Bożej opieki, a wszystkim pozostającym też dużo Bożego błogosławieństwa.