Ogłoszenia parafialne 19 września 2021:

Dziś:

  • Kończymy oktawę beatyfikacji błogosławionych Stefana kard. Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej. Pamiętajmy, żeby ten czas dobrze wykorzystać, prośmy o łaski świętości dla nas i naszych rodzin.
  • 17.00 spotkanie organizacyjne i zapisy na kolejną turę Bierzmowania młodzieży klas 8-ch i starszej, która do tej pory nie miała z różnych względów okazji, lub możliwości, żeby się na kurs zapisać. Zapraszamy was serdecznie.
  • 18.00 pierwszy raz Msza św. dla młodzieży. Zapraszamy na nią młodzież ze starszych klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W związku z tą Mszą zmienia się rozkład Mszy wieczornych, będzie: 18.00, 19.30 i 21.00. 

W tygodniu:

  • Trzecia środa przełożona na ten tydzień, bo w ubiegłym wypadało MB Bolesnej. Więc o 18.30 msza wotywna do Ducha św., po Mszy św. uwielbienie z modlitwą o uzdrowienia.
  • W piątek i sobotę kolejne 24-godzinne uwielbienie z JP2. Rozpoczynamy w piątek o 15.00. 
  • W sobotę o 12.00 Rocznica I Komunii dla dzieci które przyjęły ten sakrament w wakacje, lub na na jesieni ub. roku.
  • Trwają zapisy dzieci do I Komunii, grafik według szkół z naszej parafii i klas. Informacje poszły na Librusach, ale ogłaszamy, bo są też nasi parafianie, których dzieci chodzą do szkół poza naszą parafią, a chcieliby, żeby mogły przystąpić do I Komunii u nas. Takie dzieci można zgłaszać w godzinach pracy kancelarii, albo umawiając się z którymś księdzem po Mszy wieczornej.
  • Startuje u nas program „Religia plus”.  Dotyczy on: młodzieży uczącej się wieczorowo w szkołach ponadpodstawowych, gdzie nie ma religii, oraz młodzieży szkół dziennych ponadpodstawowych, która z różnych względów ma poważne trudności w uczęszczaniu na lekcje religii, ale czuje się wierząca i chciałaby mieć świadectwo z religii. Zapraszamy, bo ta katecheza będzie w przyjaznych godzinach i będzie ciekawa.

Za 2 tygodnie rozpoczniemy kolejny cykl katechez dla dorosłych, prowadzonych przez ekipę ze wspólnot neokatechumenalnych z księdzem Sławkiem, będą się one odbywały we wtorki i czwartki o 19.15, począwszy od wtorku 5 X.