Festyn – podziękowania

Za nami VII parafialny Festyn Papieski. Jak co roku organizowany przez parafian i dla parafian. Czas na podziękowania!

Po pierwsze: Panu Bogu za dobrą pogodę, czas i wspaniałą atmosferę :))

I dalej – niech przyjmą nasze podziękowania:

1. Ks. Proboszcz, wszyscy księża, a w szczególności ks. Dariusz, za zaangażowanie z jakim prowadził z Ministrantami – wolontariuszami rozgrywki sportowe.
2. Parafianie oraz członkowie wspólnot  bezpośrednio zaangażowani w przygotowania i koordynowanie wydarzenia – Rada Rodziny  
3. Fundacja Nasza Rodzina, za współorganizację 
4. Sponsor rzeczy i aktywności: Muzeum Mt 5,14  Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie dziękujemy za wspaniałą współpracę: udostępnienie wystaw o Janie Pawle II, w czasie Strefy Duchowej  “Warsztaty o wartościach” i spotkanie dyskusyjne, dziękujemy za udostępnienie samochodu  “Warszawa Wojtyły” oraz Spektakl “OPOWIEŚĆ WIEWIÓRKI NASTURCJI”.
5. Współfinansowanie: Dziękujemy Dzielnicy Bemowo, Wydział Polityki Społecznej i Zdrowotnej dla Dzielnicy, za współfinansowanie na naszym FESTYNIE RODZINNYM wielu atrakcji prozdrowotnych i rekreacyjnych (Dmuchańce dla dzieci, Plenerowe Gry rodzinne, Wszystkie aktywności w zdrowym ciele zdrowy duch: Zasady Nordic Walking, porady dietetyka, Pomiar BMI, Zajęcia sprawnościowe Alkogogle – co się dzieje z mózgiem po spożyciu alkoholu, Pomiar ciśnienia, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup ). Udostępnienie namiotów, stolików, krzeseł oraz zapewnienie opieki medycznej w czasie Festynu.

6. Przedszkole Jan Pawełek  z dyrektorem i nauczycielami na czele oraz dzieci i rodzice i ich aktywności
7. Jacek Barczak Wodzirej – super prowadzący,
8. Sprzęt nagłaśniający + obsługa 
9. Scena – Dyrekcja SP341 przy Oławskiej
10. Straż pożarna – jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 7 z Warszawy
11. goście – Terror Mundi, Fanaberki, Chrześcijańska ekologia