Ogłoszenia parafialne 27 sierpnia 2023 r.

Dziś:

  • Witamy w naszej parafii ks. Wojciecha Burzyńskiego. Jest jeszcze ks. Krzysztof, ale rozchorował się, więc powitamy go za tydzień. Odeszli od nas ks. Marcin i ks. Michał.
  • Przed kościołem po każdej Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku tragicznej powodzi na Słowenii.

W tygodniu:

  • W piątek (1.IX) przypada 84 rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. za poległych podczas wojny o godz. 18:30.
  • Rozpoczynamy wrzesień. We czwartek o 23:00 Godzina Święta. W I piątek miesiąca Msza do Serca Jezusa z litanią i aktem wynagrodzenia o 9:00 (bo wieczorem za ofiary wojny), spowiedź od 18:00. W sobotę o 9:00 nabożeństwo fatimskie: Msza, różaniec z adoracją i rozważanie jednej z tajemnic.

W niedzielę za tydzień:

  • Niedziela inwestycyjna, za dobroczyńców naszej parafii modlimy się na mszy o 10:00
  • Kończy się wakacyjny rozkład mszy, spowiedzi i kancelarii, wracamy do zwykłego: msze codzienne 6:30; 9:00 i 18:30, niedzielne 7:00; 8:00 (!); 10:00; 11:30; 13:00; 18:00; 19:30; 21:00.
  • Msze początku roku szkolnego dla przedszkolaków i zerówek o 10:00; dzieci szkolnych o 11:30; dla młodzieży szkolnej o 18:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji dzieci i młodzieży, aby nowy rok szkolny obfitował u nich wzrostem w mądrości i łaskach u Boga i u ludzi; modlimy się też za nauczycieli, katechetów i wychowawców.

Przedszkole poszukuje nauczyciela przedszkolnego albo kogoś kto by mógł pracować jako pomoc przedszkolna.

Reaktywujemy działalność Matecznika! Zapraszamy wszystkie mamy, które obecnie są w domu z dziećmi oraz te, którym temat macierzyństwa i wychowania dzieci jest bliski. Spotkania odbywają się w każdą środę od godz. 10.00. do 12.00. w salce obok zakrystii.

Celem spotkań jest wsparcie mam w ich codziennych zmaganiach poprzez wzajemną pomoc, wymianę doświadczeń oraz spotkania z ekspertami w pomocnych dziedzinach. Pierwsze spotkanie już w najbliższą środę 6 września. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkim wspierającym finansowo naszą parafię składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać!