Ogłoszenia parafialne 3 września 2023

Dziś 

  • Witamy w naszej parafii ks. Krzysztofa Ważyńskiego.
  • Niedziela inwestycyjna, serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim naszym darczyńcom. 
  • Msze św. początku roku szkolnego: 10:00 maluchy; 11:30 dzieci szkolne; 18:00 młodzież szkolna.
  • Wracamy do normalnego planu tygodnia. Msze poranne w niedziele będą jednak o 7:00 i 8:30, czyli wszystko jak rok temu.

W tygodniu

  • Od środy rusza po wakacjach Matecznik. Zapraszamy wszystkie mamy (nie tylko te w ciąży), które obecnie są w domu z dziećmi oraz te, którym temat macierzyństwa i wychowania dzieci jest bliski. Spotkania odbywają się w każdą środę od godz. 10.00. do 12.00. w salce obok zakrystii. Celem spotkań jest wsparcie mam w ich codziennych zmaganiach poprzez wzajemną pomoc, wymianę doświadczeń oraz spotkania z ekspertami w pomocnych dziedzinach. Serdecznie zapraszamy!
  • W piątek Święto Narodzenia NMP (nie nakazane).

Za tydzień

  • Raport finansowy i budowlany. 
  • Taca na WMSD
  • W Markowej, w Diecezji Przemyskiej, odbędzie się uroczystość beatyfikacji rodziny Świętych Męczenników Wiktorii i Józefa Ulmów oraz ich siedmiorga dzieci.

Uruchamiamy zapisy do Grupy Barankowej, czyli rodzinnego przygotowania do wczesnej I Komunii Świętej. Mamy miejsce dla 8-10 rodzin. Pierwszeństwo mają rodziny z naszej parafii, ale ważna jest też kolejność zgłoszeń. Zapisy ruszą jutro, tj. w poniedziałek o 19.00. Więcej informacji o Barankach i adres mailowy, na który należy wysłać zgłoszenie znajduje się na FB naszej parafii.