Ogłoszenia parafialne V Niedziela Zwykła (04 lutego 2024 r.)

Dzisiaj:

 • Niedziela inwestycyjna. Wszystkim wspierającym finansowo naszą parafię i budowę składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać!
 • Rozliczenie finansów parafii za ubiegły rok jest dostępne na tablicy ogłoszeń. Za zeszły rok wyszliśmy na plus na 1 460 271 zł (wpływy 2 130 242, wydatki 669 971). Moi drodzy. Bardzo wam wszystkim dziękuję za otwarte serca i hojność!
 • Dzisiaj startuje „kawa z parafianami”. Będziemy spotykać się raz lub częściej w miesiącu. Startujemy mniej więcej około godziny 11, a kończymy przed 13 tak, aby spokojnie każdy mógł udać się do domu na obiad. Zapraszamy wszystkich parafian na kawę / herbatę i coś słodkiego. Poznajmy się lepiej! 😇
 • Podziękowanie dla Mężczyzn Jana Pawła II za organizację warsztatów w ubiegłą środę. Kościół był pełen i myślę, ze dużo osób jest wdzięcznych za tą inicjatywę.
 • Podziękowanie Rodzinom Jana Pawła II i ministrantom za dekoracje świąteczne, że zorganizowali się i ubrali choinki oraz wszystko pięknie posprzątali w piątek.

W tygodniu:

 • Kolęda:
  • Wtorek: Księcia Bolesława 5
  • Środa: Księcia Bolesława 7, 7a, 7b
  • Czwartek: Księcia Bolesława 7c, 7d, 7e.

Uwaga: chodzimy wyłącznie do tych, którzy nas przyjmowali w poprzednich latach, nie od drzwi do drzwi. W związku z tym, jeśli ktoś się niedawno sprowadził na to osiedle i chce mieć

kolędę – niech się zgłosi. Chodzimy w godzinach 10:00-14:00 i 17:00-21:00. Prosimy o wzięcie wywieszek dla poszczególnych klatek.

 • Nowy rocznik formacji postcresima dla młodzieży wystartuje od 6 lutego (wtorek). Spotkanie wstępne planowane jest na godzinę 19:30. Zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych.

Za tydzień: Światowy dzień Chorego, będziemy udzielali Sakramentu Chorych na Mszach. Pamiętajcie o tych chorych, których trzeba przywieźć.

Szukamy nauczyciela do przedszkola. Chcemy kontynuować to dzieło. Jest to unikatowe miejsce w skali Warszawy, jak mówią sami rodzice dzieci, które uczęszczają do przedszkola. Nie wszystkie przedszkola Montessori są prowadzone wraz z nauczaniem katolickim, a nasze jest. Prośba o to, żebyście popytali znajomych.

Wszystkich, którzy chcieliby między innymi nauczyć się budowania więzi opartych na miłości czy zrozumieć przyczyny wielu nieporozumień w relacjach z ludźmi zapraszamy na warsztaty inspirowane metodą Porozumienia Bez Przemocy. To cykl 15-tu 3-godzinnych spotkań odbywających się raz w tygodniu. W zależności od potrzeby jest możliwość utworzenia grupy wieczornej i porannej. Na pierwsze spotkanie informacyjne zapraszamy w środę 21 lutego o 18:30 w salce w przedszkolu. Szczegóły na plakacie.