Ogłoszenia parafialne 21 kwietnia 2024 r. IV Niedziela Wielkanocy

Dziś:

  • Niedziela Dobrego Pasterza – Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i do Życia Konsekrowanego
  • zbiórka do puszek na budowę studni głębinowej z wodą pitną w Sudanie Południowym

W tygodniu:

  • “Wspólnota Effatha Le Meshiah serdecznie zaprasza do udziału w kursie ALPHA! we wtorki od 19:15.
  • We wtorek 23 kwietnia obchodzimy uroczystość świętego Wojciech – Głównego Patrona Polski.
  • We czwartek 25 kwietnia – w święto św. Marka Ewangelisty na MSzy wieczornej młodzież z naszej parafii przystąpi do bierzmowania. Sakramentu udzieli J.Eks. Ks. Bp  Rafał Markowski.

Za tydzień:

  • Taca przeznaczona na WMSD
  • Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym tygodniu wykończymy kapliczkę Maryi. Jest to kapliczka MB Fatimskiej i kształtem nawiązuje do dębu na którym ukazała sie Maryja w Fatimie. Poświęcenie kapliczki i przeniesienie wizerunku MB Fatimskiej ze starej kapliczki planujemy na 1 lub 3 maja, dokładny termin podamy za tydzień. Będzie na niej dyskretnie umieszczona tabliczka pamiątkowa. Darczyńcy kapliczki otrzymają sms-y, jeśli któryś z nich nie chce, żeby jego nazwisko znalazło się na tej tabliczce, niech da mi znać. Jeśli ktoś z darczyńców nie otrzymał sms-a, niech również da znać.

W dniach od 30 maja do 02 czerwca 2024 r. organizujemy spływ kajakowy szlakiem rzek Czarna Hańcza. Zapraszamy parafian, a szczególnie rodziny z dziećmi.

 Zakwaterowani będziemy w „Agroturystyce DOWCIEŃ”. Koszt spływu wynosi 870,- zł. od osoby dorosłej i dziecka powyżej 12 lat oraz 580,- zł od dziecka w wieku do 12 lat. Koszt obejmuje: zakwaterowanie ze śniadaniem, obiadokolacje, grill, wynajęcie kajaków, transport ludzi i kajaków, wynajęcie ratowników, opłaty lokalne. Zapisy u ks. proboszcza w terminie do 10 maja br. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200,- zł. od osoby dorosłej i 100,- zł od dziecka.