Ogłoszenia parafialne 12.05.2024 r.

Dzisiaj:

 • Pierwsze Komunie:
  • Są o godzinie 10:00 i 12:00, nie ma Mszy o 13:00.
  • warto wspomnieć, że odpust zupełny zyskują ci, którzy po raz pierwszy przystępują do komunii św. lub pobożnie uczestniczą w tej uroczystości.
 • Majowe o 17:15.

W tygodniu:

 • W tygodniu będą Msze św. Białego Tygodnia o 17:15, majowe rozpoczynamy o 18:00 pod kapliczką, nowenna do Ducha św. na majowym.
 • We czwartek 16 V uroczystość św. Andrzeja Boboli – patrona Polski i metropolii warszawskiej.
 • W sobotę 18 maja, przypada 104 rocznica urodzin Św. Jana Pawła II.

Za tydzień:

 • Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wigilijna Msza św. z  Zesłania Ducha Świętego z uwielbieniem w sobotę o 18:30 (potrwa około 2,5 h)
 • W związku z urodzinami naszego Patrona w najbliższą niedzielę rozpoczynamy budowę i mamy festyn:
 •  Msza św. o godzinie 12:00, której przewodniczyć będzie Kardynał Kazimierz Nycz, nie będzie Mszy św. o godz. 11:30 i 13:00. Szczególnie zaproszeni są wszyscy, którzy przyczynili się do tej budowy, w tym dobroczyńcy, władze samorządowe itp.
 • po której około 13:15 wbije pierwszą łopatę pod naszą budowę.
 • do 18.00 mamy jak co roku festyn papieski, zapraszamy serdecznie wszystkich naszych parafian i sympatyków, będzie sporo atrakcji, zwłaszcza dla dzieci, w tym tych sprawdzonych z ubiegłych lat, ale i całkiem nowych. Poza tym jak zawsze na festynie dobre jedzenie i mile spędzony czas. Szczegóły na plakacie.

W związku z festynem:

 • Potrzebne będą ciasta na festyn. 
 •  Parking działa inaczej: prosimy opróżnić południową i wschodnią część parkingu. Na sobotę i niedzielę wjazd na teren parafii będzie bramą od OT, parkujemy na północnej i zachodniej części placu (dawnej szkoły dla motorów), bo większość placu wykorzystujemy pod festyn.

Wszystkim wspierającym finansowo naszą parafię składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać!