Ogłoszenia parafialne Boże Narodzenie 2016

Wszystkim naszym parafianom, ich rodzinom, zaproszonym gościom i sympatykom życzymy przede wszystkim bliskości z Panem Jezusem, którego urodziny dziś świętujemy, błogosławieństwa Ojca i wielu łask Ducha Św., oraz pełnych radości, ciepła rodzinnego, pokoju i pogody ducha Świąt.
  • Jutro, w poniedziałek – w drugi dzień świąt nie ma grzechu, jak się nie przyjdzie do kościoła, ale zapraszamy serdecznie wszystkich, taka nasza piękna tradycja świętowania Bożego Narodzenia. W poniedziałek nie ma Mszy św. o 21.00.
  • W piątek uroczystość Świętej Rodziny, również nie nakazana, ale zapraszamy na Mszę wieczorną szczególnie rodziny, po Mszy będzie błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II
  • W okresie Bożego Narodzenia przede wszystkim się radujemy. Będziemy zatem wspólnie kolędować, będą konkursy dla dzieci itp. wszystko będziemy systematycznie ogłaszać i będą wywieszki.
  • Jest jeszcze sporo wolnych intencji na ten tydzień, zwłaszcza rano.
  • Zaczynamy kolędę na Obrońców Tobruku numery parzyste, zatem w tym tygodniu będzie we czwartek na OT 18D pierwsze dwie klatki. Przypominamy, że kancelaria w okresie kolędy jest otwarta w innym systemie: w poniedziałki wieczorem, środy rano i w soboty od 17 – 18.20.
  • Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rozwój naszej parafii, przy okazji, przyszła niedziela jest pierwsza niedzielą miesiąca, więc taca przeznaczona jest na budowę.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *