Ogłoszenia parafialne 26 lutego 2017 r.

 

  • 1.03 Środa Popielcowa, rozpoczynamy Wielki Post. Msze św.: 7.0; 18.30; 19.30. W Wielkim Poście: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątki 0 17.30, dla dorosłych o 19.15, Gorzkie Żale w niedziele o 18.
  • Dziś pierwsze wydanie naszej gazetki. Będzie co miesiąc. Ten numer zawiera oprócz komentarza do Ewangelii i kilku artykułów kalendarium na Wielki Post i szczegóły różnych wydarzeń, które nas czekają.
  • Przeżywamy wizytację kanoniczną naszej parafii. Szczegóły w gazetce. Takie wizytacje odbywają się co 5 lat w całym dekanacie (nasza parafia przynależy do dekanatu jelonkowskiego, wraz z parafiami Michalitów, wojskowej na Bernerowie, Św. Łukasza przy ratuszu, oraz Bogurodzicy Maryi i Podwyższenia Krzyża na Jelonkach). Tak naprawdę to już jesteśmy po wszystkim, ostatnie dwa tygodnie trwał audyt wszystkiego co się dzieje w parafii, duszpasterstwa, katechezy, dokumentacji, stanu prawnego, finansów, inwestycji itp. więc teraz została już tylko część liturgiczna, najbardziej przyjazna. Wszystko u nas w niedzielę normalnie. Zapraszamy szczególnie na Mszę o 10, której przewodniczy bp. Rafał,    a ludzi ze wspólnot, diakonii, rad itp. na 16.30 . Ze względu na wizytacje kanoniczną Msza inicjacyjna przesunięta na        2 niedzielę miesiąca.
  • Msza kolędowa dla mieszkańców Obrońców Tobruku numery parzyste i Księcia Bolesława dziś o 19, chodzimy jeszcze   w tym tygodniu z kolędą do rodzin które prosiły o dodatkowy termin
  • Od dzisiaj do 4.03 tydzień modlitw o trzeźwość narodu. 
  • W tym tygodniu również:
  • I czwartek: Msza o uzdrowienie za wstawiennictwem JP2,
  • I piątek: odwiedzamy chorych,
  • I niedziela: taca na budowę. W poprzednią niedzielę inwestycyjną zebraliśmy 12 844, ponad dwa razy tyle ile      normalna taca. Wszystkim hojnym ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *