Kampania finansowa

Nasi foundraiserzy będą dzwonić do darczyńców z informacją. Aby uniknąć sytuacji, że ktoś będzie się podszywał pod naszych wolontariuszy, podajemy numery telefonów, spod których będą dzwonić:

Przemek 791 650 923
Paweł 695 020 703
Krzysztof 502 628 283
Beata 607 605 712
Ania 509 426 361

REGULARNE DATKI

Staramy się zdobyć finansowanie na budowę z różnych źródeł, także zewnętrznych, ale rozważne zarządzanie finansami parafii każe zakładać, że większość wydatków będziemy musieli sfinansować sami. Dlatego rozpoczęliśmy akcję “Regularne datki”. Regularne datki to sposób na cykliczne wspieranie budowy kościoła. W każdej chwili możecie otrzymać, bądź pobrać  deklarację z numerem specjalnego subkonta do stałych przelewów. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Was informacje o tym, jak darowizny na Kościół odliczyć od podstawy opodatkowania – znajdziecie je przy stoliku przed kościołem. Jeśli macie jakieś pytania bądź wątpliwości, w każdej chwili możecie uzyskać bardziej szczegółowe informacje o budowie i kwestiach finansowych. Prosimy o stałe przelewy, bo budowa to dla nas jak maraton, a stałe przelewy są dogodnym sposobem wsparcia dla takich projektów. Pozostajemy przy tym przy niedzielach inwestycyjnych jako tacy dedykowanej na budowę kościoła. Będziemy tez szukali zewnętrznych sponsorów, ale to kolejny etap naszej kampanii finansowej, rozpoczniemy go tuż po wakacjach.

Chcemy razem zbudować nowy Dom Boży – a bez naszego wspólnego wsparcia się to nie uda. Jeśli kogoś z Was nie stać na datki pieniężne, módlcie się, prosimy, w intencji naszej budowy. Prosimy tych z Was których na to stać o dołączenie do “Regularnych datków” – ustawcie stałe zlecenie i rozpocznijmy ten maraton wspólnie.

Deklaracja wplat

Broszura informacyjna