OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13 LISTOPADA 2016

W najbliższą sobotę w Łagiewnikach biskupi polscy na zakończenie dwóch Jubileuszy: Roku Miłosierdzia i 1050 rocznicy Chrztu Polski dokonają aktu przyjęcia Jezusa jako Króla Polski. U nas w niedzielę Chrystusa Króla też to zrobimy po homilii na każdej Mszy św. Każdy, kto zechce będzie mógł wyznać Jezusa jako swojego Pana, Króla, Mesjasza i Zbawiciela, oraz powierzyć Mu swoje życie. W związku z tym trwa nowenna, codziennie po Mszy wieczornej.

Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym “Pokój dla Iraku”, który będziemy jeszcze kontynuować przez akcję „Rodzina dla rodziny” za tydzień.

Za dwa tygodnie zaczynamy Adwent. Będą codzienne Roraty o 6.30. Tak, jak w ubiegłym roku będziemy mieli Roraty dla dzieci we wtorki, po których dzieci będą zapraszane na kakao i coś do kakao.

Będziemy także robili w tym roku po raz pierwszy Mikołajki dla dzieci. Liczymy na to, że św. Mikołaj przybędzie z prezentami dla grzecznych dzieci. W związku z tym zapraszamy chętnych do pomocy w agapach Roratnich i Mikołajkach prosimy ich o zgłoszenia do zakrystii po Mszy św. Za tydzień będziemy zbierać do puszek ofiary na te cele.

W naszej zjednoczonej parafii, u Michalitów w przyszłą sobotę 19.11 będzie dzień małżeństw organizowany przez Kościół Domowy „Bo do tanga trzeba trojga”. W programie spotkanie z psycholog, nauka tanga, obiad i inne. Szczegóły w ulotkach przy drzwiach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *