OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.X.2017

We środę  Uroczystość Wszystkich Świętych – porządek niedzielny oprócz Mszy o 13. W wigilię uroczystości, we wtorek od 19.30 Wieczór Chwały z uwielbieniami, adoracją, przepowiadaniami na temat świętości, dusz czyśćcowych, modlitwą za dusze czyśćcowe i naszych zmarłych i radością z naszych orędowników w niebie. Zamiast dawać się straszyć różnym zombim i wampirom można przeżyć piękny wieczór, można przyjść w dowolnym momencie. Zapraszamy!

We czwartek Dzień Zaduszny. O 18.00 Nieszpory z wypominkami. Można zgłaszać wypominki w kancelarii dziś i jutro po Mszach. W czwartek Msze św. o 7.00, 18.30 i 19.30. Przypominamy, że od 1 do 8 codziennie można uzyskać odpust zupełny i ofiarować za kogoś. To nie zastępuje spowiedzi i nic nie może pomóc osobom w piekle, ale zbawionym skraca okres czyśćca (btw: na wtorkowym wieczorze chwały będzie przepowiadanie na temat dusz czyśćcowych).

We czwartek zatem nie ma Mszy o uzdrowienie , będzie za tydzień we czwartek. We środę i czwartek kancelaria nieczynna.

Pierwszy piątek normalnie, wizytujemy chorych, o 16.3 zapraszamy dzieci rocznicowe.

Najbliższa niedziela jest inwestycyjna. Będzie też Msza inicjacyjna dla dzieci I Komunijnych o 16.3.

Kierowcy którzy u nas parkują, proszeni są o zgłoszenie się – przygotowujemy identyfikatory dla kierowców. Ponieważ jest namiot itp. planujemy zamykać na noc, więc kierowcy będą musieli mieć klucze do bramy i trzeba to ogarnąć. To jeszcze nie w najbliższym czasie, ale identyfikatory są pierwszym krokiem.

Siostry od Miłosierdzia (te od Beaty i Zefiryny) prowadzą w Wilnie jak na razie jedyne na Litwie hospicjum i teraz chcą wybudować oddział dziecięcy. No i proszą o pomoc, można wysłać sms o treści WILNO pod numer 72405, koszt 2,46.

Za tydzień zbieramy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy która ma zatrzymać zabijanie chorych dzieci nienarodzonych, ma ona rekomendacje Episkopatu, weźcie ze sobą numer PESEL. Julka z zespołem Downa to jedno z sympatyczniejszych dzieci u nas w parafii.