Ogłoszenia parafialne 17.03.2019

Dziś o 17.00 spotkanie na temat uzależnień, będzie krótko: w agendzie omówienie rekolekcji adwentowych i wnioski, prezentacja programu dalszego działania, ustalenie kalendarza i tematyki spotkań, oraz czas na wolne wnioski.

Trwają katechezy dla dorosłych, we wtorek o 19.15 Liturgia Nawrócenia, zapraszamy wszystkich, którzy uczestniczyli w tej edycji nawet krótko.

Od wtorku ruszają też przygotowania scholii do Triduum Paschalnego.

22.III w piątek o 20.00 spotkanie dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomóc w festynie majowym – zapraszamy.

W dniach 29-31 marca, w weekend, przy naszej parafii odbędzie się kurs NOWE ZYCIE. Zapisy na kurs są u księdza Darka Grzywy. Serdecznie zapraszamy wraz ze wspólnotą EFFATHA.

Ekipa, która budowała nasze przedszkole ma gotowe projekty i możliwości budowy w technologii fińskiej domów w konkurencyjnych cenach, bo po pierwsze działa jako mała spółdzielnia (mniejsze koszty utrzymania), a po drugie ta technologia jest o 20% tańsza, a po trzecie nie chodzi tu o zarobek, ile o utrzymanie zatrudnienia pracowników, którzy przyszli z bezrobocia. Kto ma działkę, ma zatem możliwość wybudować dom w dobrej cenie i w dobrym czasie. Zainteresowani mogą też sobie obejrzeć nasze przedszkole i porozmawiać z kierownikiem budowy.