Ogłoszenia parafialne 28.04.2019

W ramach radości wielkanocnej – będą spotkania ewangelizacji w niedziele wielkanocne o 15.30, czyli przez 5 tygodni w porze spaceru poobiedniego obok placu zabaw na Forcie Bema. Rozpoczynają się dzisiaj. Zabierzcie ze sobą niewierzących, którzy nie chodzą do kościoła, nic im nie mówiąc. Spotkania te są głownie do nich adresowane, ale ponieważ to będą przepowiadania, świadectwa i śpiewy, w formie przystępnej, nie bardzo teologicznej, tylko bardziej życiowej, pomogą każdemu, bo wiara rodzi się ze słuchania. Dziś rozpoczęcie w kościele o 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego i procesyjnym przejściem na plac.

Rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Będziemy je robić na dworze, w zagajniku brzozwym, albo dębowym, o godzinie 18.00, przy figurze MB. Śpiewamy kilka pieśni maryjnych, Litanię Loretańską, ksiądz krótkie rozważanie, po wszystkim wracamy do kościoła na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

3 maja uroczystość Matki Bożej królowej Polski Msze Święte: czwartek 18.30, piątek: 7.00, 9.00, 18:30

Za tydzień Niedziela inwestycyjna.

Są jeszcze wolne intencje.

W dniach od 6 do 9 czerwca 2019 r. organizujemy spływ kajakowy szlakiem  Czarnej Hańcza i Kanału Augustowskiego. Koszt spływu  wynosi ok. 410, zł. od osoby i obejmuje: zakwaterowanie ze śniadaniem w Klasztorze pokamedulskim w Wigrach, wynajęcie kajaków oraz transport  ludzi i kajaków, wynajęcie ratowników, ognisko.

Zgłoszenia w kancelarii  w terminie do 5 maja br. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 120,- zł. od osoby. Pozostało tylko 7 miejsc! Zapraszamy parafian, a szczególnie rodziny z dziećmi.