Ogłoszenia parafialne 10 listopada 2019

Wstawiliśmy szlaban, od połowy tego tygodnia zacznie działać. W godzinach nabożeństw i w niedziele będzie otwarty cały czas. Sponsorują go nasi parafianie, którzy parkują u nas na terenie, ci parafianie będą mogli wjeżdżać, otwierając sobie sami. Jeśli ktoś chce zatem korzystać z parkingu musi się zarejestrować i partycypować w „szlabanowym”.  Kiedy szlaban będzie zamknięty, goście będą musieli dzwonić na numer podany na wjeździe – tam będzie taka specjalna tablica informacyjna.

Dziś :

  • XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym: Sudan Południowy.
  • Dziś też od 11:00 dyżur prawnika.
  • W związku z Dniem Niepodległości u nas w kaplicy o 17.00 Koncert „Harfa i Poezja”.

 

Jutro Msza św. za Ojczyznę jutro w Opatrzności – zaproszenie kardynała w liście, który przeczytamy. A u nas za Ojczyznę modlimy się jutro na wieczornej Mszy św. o 18.30.

Za tydzień:

  • kawiarenkę prowadzi Klub Symeona i Anny.
  • Spotkanie rodzin I Komunijnych
  • Spotkanie Rady Rodziny o 17.00, zapraszamy serdecznie również wszystkich, którzy mają różne nowe pomysły, albo chcieliby się zaangażować.

 

Od 18.XI (poniedziałek za tydzień) zaczynamy już chodzić po domach z wizyta duszpasterską, bo w tym roku możemy chodzić tylko do połowy lutego, w końcu lutego już jest Środa Popielcowa, więc tak zdecydowaliśmy na naradzie wrześniowej.

Ogólny plan kolędy: listopad Wolfkego, Oławska; grudzień Widawska, Rosy Bailly, Obrońców Tobruku nieparzyste; styczeń Obrońców Tobruku nieparzyste, Księcia Bolesława, Obrońców Tobruku parzyste, Waldorffa; luty Osmańczyka. Szczegóły będziemy podawać na bieżąco.