Ogłoszenia parafialne 21. czerwca 2020

We środę 24 VI Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza wieczorna 18.30.

Spotkanie przedwyjazdowe dla naszych rodzin jadących do Długopola Zdroju w końcu lipca i na początku sierpnia – odbędzie się we środę po Mszy wieczornej, 19.15. Są jeszcze wolne miejsca, zwłaszcza na turnus 1-8 sierpnia.

W piątek o 19.30 Chwała Wieczorową Porą – uwielbienie, które prowadzi Effatha.

Za tydzień dziękujemy Bogu za miniony rok szkolny i akademicki – zapraszamy dzieci szkolne szczególnie na Msze poranne o 10.00 dzieci młodsze (klasy 0-3) i o 11.30 starsze (4-7), a młodzież studencką na Mszę o 19.00.

W związku z tym, że ciągle brakuje chętnych na adorację w godzinach obiadowych, adoracja codzienna będzie w godzinach rannych od Mszy porannej do godziny 12.00 i potem od koronki (15.00) do Mszy wieczornej.

W związku z ustaniem restrykcji koronawirusowych zlikwidowaliśmy wszystkie transmisje Mszy św. z naszej parafii. Transmitować będziemy wyłącznie Msze specjalne – np. w drugie czwartki itp., oraz na życzenie naszych parafian Msze, w czasie których są udzielane sakramenty. A więc np. jeśli jest chrzest lub indywidualna I Komunia dziecka, albo ślub itp. można poprosić o transmisję, by w ten sposób rodzina z zagranicy, która nie może przyjechać, mogła też brać udział we wspólnej radości. Dla nowych w naszej parafii od razu dodam, że nie pobieramy za to żadnych opłat.