Ogłoszenia 28 listopada 2021 r.

Dziś:

·         Rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Podkreślamy ten czas poprzez roratnie Msze o poranku, które przeżywamy wraz z Maryją i ku jej czci. Roraty są codziennie o 6:30, z homilią dla dzieci, a dla młodzieży są w środę rano. Kakao i pączki dla dzieci i młodzieży będą w środy i piątki, w pozostałe dni jakiś mały posiłek. Zbieramy do puszek na ten cel. Po roratach można zabrać do domu figurkę Maryi, żeby w domu zorganizować liturgie domową z Różańcem, lub rozważaniem Słowa Bożego, chętni mogą się wpisać na listę w zakrystii.

·         Pamiętamy w modlitwie o ks. Marcinie, który wczoraj znowu trafił do szpitala.

·         taca na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne.

·        dziś o 16.30 spotkanie dla młodzieży z raperem Poisonem

·         W ubiegłym tygodniu na migrantów zebraliśmy 3259 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

W tygodniu:

·         To już ostatni dzwonek dla tych, którzy jeszcze nie byli na cmentarzu, żeby do końca miesiąca uzyskać odpust dla kogoś ze zmarłych.

·         Pierwszy czwartek –  Godzina Święta o 23.00, zapraszamy nie tylko mężczyzn;

·         Pierwszy piątek – spowiedź dzieci od 17.00, dorosłych od 18.00; odwiedzamy chorych;

·         Pierwsza sobota miesiąca – o 9:00 Msza św. z nabożeństwem Fatimskim.

Za tydzień:

·         Niedziela inwestycyjna. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim hojnym darczyńcom na budowę, jak również tym, którzy pamiętając o potrzebach parafii wpłacają na konto.

W tym sezonie kolęda będzie dla chętnych. Przyjmujemy zapisy na kolędę, która odbędzie się po Bożym Narodzeniu. Pozostałych parafian będziemy w styczniu zapraszać do kościoła na dodatkowe Msze św., które będą odprawiane w intencji mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii. Po Mszy św. będzie możliwość rozmów indywidualnych z księżmi zachowując przepisy sanitarne.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli, błogosławionego tygodnia i zdrowia.

ks. Slawomir