Ankiety synodalne

W Kościele powszechnym rozpoczął się czas Synodu 2021-2023 – wspólnego słuchania Ducha Świętego, odkrywania piękna Kościoła i ożywienia naszego uczestnictwa we Wspólnocie.

Z tej okazji przygotowaliśmy ankietę synodalną, do której wypełnienia zachęcamy wszystkich naszych Parafian. Ta anonimowa ankieta daje Tobie możliwość wypowiedzenia swojej opinii na temat różnych obszarów działalności naszej Parafii.

Ankieta przygotowana jest w formie papierowej, która będzie dostępna do pobrania na stoliku przy wyjściu z kaplicy. Wypełnioną ankietę w formie papierowej będzie można wrzucić do skrzynki, która będzie stała również przy wyjściu z kaplicy.

Na stronie internetowej parafii oraz na facebooku będzie można pobrać plik do wydrukowania w domu. Jeżeli ktoś chciałby odesłać  mailowo zwrotnie wypełnioną ankietę maile proszę kierować na adres mailowy parafii.

Została również uruchomiona ankieta w wersji online do wypełnienia przez internet. Link do ankiety online: https://forms.gle/DHKqCbrpufA1NzdEA  Ankieta online jest anonimowa.

Zostały również ustalone dwa terminy spotkań konsultacji ds. synodu. Odbędą się one w piątek 28.01.2022 o godz.19:30  oraz w niedziele 30.01.2022 o godz.16.30. Spotkania będą odbywać się w salce parafialnej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich. Przykładowe pytania które będą rozważane na spotkaniu zostaną podane na stronie internetowej parafii oraz na facebooku.