Ogłoszenia parafialne 20 lutego 2022

Zakończyliśmy tegoroczną kolędę, zaprosiło nas  do domów około 250 rodzin, inni parafianie uczestniczyli stacjonarnie lub online we Mszach świętych, na których modliliśmy się o błogosławieństwo Boże dla poszczególnych bloków, czy osiedli. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie zaproszenia, wspólną modlitwę i ofiary na budowę kościoła (około 27 tys. zł).

W tygodniu:

  • We wtorek święto katedry św. Piotra.
  • W piątek i sobotę 24-godzinne uwielbienie ze św. JP2:
    • Początek w piątek o 18:30, zapraszamy. Program na plakacie.
    • W trakcie będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi i/lub modlitwy wstawienniczej w godzinach 19.30 – 1.00, oraz 12.00 – 15.00.
    • Potrzeba sałatek, kanapek, ciast i innych rzeczy do jedzenia dla grup i wspólnot, które uczestniczą w prowadzeniu uwielbienia, a nieraz przyjeżdżają z odległych części Warszawy. Prosimy o pomoc nasze fantastyczne gospodynie, np. przygotowując pączki na Tłusty Czwartek wsypcie trochę więcej mąki. Te rzeczy można przynieść w piątek do wieczora.
    • W trakcie uwielbienia o 16.30 będzie miała miejsce Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania – będzie jej przewodniczył kard. Nycz. Zapraszamy zwłaszcza zaszczepionych, bo jeszcze przecież obowiązują limity, a młodzież w sporej części  jest nieszczepiona. Tym niemniej drzwi są otwarte dla wszystkich.

Za tydzień:

Jak zawsze od ostatniej niedzieli przed Popielcem (ostatnia niedziela karnawału) – od 27 lutego do 5 marca br. przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Nie chodzi tylko o trzeźwość od chemii, ale również od dużo częstszych dziś uzależnień behawioralnych – od gier, hazardu, komórek, pornografii, objadania się itp. Pomyślcie, jak się włączyć w ten czas, może przez modlitwę, post, czy inne postanowienia.

Wszystkim wspierającym finansowo naszą parafię składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać!

Wszystkim mieszkańcom Ukrainy, a w szczególności tym, którzy mieszkają pośród nas w parafii przekazujemy słowa solidarności i zapewnienie o szczerej modlitwie. Prosząc o pokój odśpiewamy teraz suplikacje.