Powrót i odnowa

Kurs Powrót i odnowa to forma grupowej terapii dla osób zmagających się z konsekwencjami podjęcia decyzji o przerwaniu ciąży. Kurs odbywa się w atmosferze bezpieczeństwa  i dyskrecji (spotkania poza parafią), w której to uczestniczki mogą przyjąć uzdrowienie i odnowę w tej dziedzinie swojego życia. Często jest tak, że wydarzenie z przeszłości rzuca cień na życie kobiety  oraz na możliwość budowania relacji z najbliższymi. Tylko miłość Boga może dotknąć to miejsce tak wielkiego zranienia i w miłosierdziu je uleczyć.

Kurs składa się z 9 cotygodniowych spotkań dla kobiet. Łączy on w sobie zarówno aspekty terapii oraz  duchowe. Zwieńczeniem kursu jest sesja o charakterze rekolekcyjnym obejmująca sakrament pojednania i komunii.

Może ktoś z Państwa ma kogoś bliskiego, kto potrzebuje takiej formy pomocy. Może ktoś wam się zwierzył z tego ciężaru, z tego bólu i  z tej ciągle jątrzącej się rany. Dlatego zachęcamy do zabrania wizytówek i ulotek dostępnych z tyłu kaplicy oraz dyskretnego i delikatnego zachęcenia tych osób do odwagi wykonania pierwszego kroku i przyjścia na kurs.

Na tegorocznych rekolekcjach słuchaliśmy o pojednaniu z Bogiem, z drugim człowiekiem i ze sobą. Niedługo przed nami poranek Zmartwychwstania Pana. Poranek który jest dla nas symbolem, gdzie śmierć została pokona przez miłość Boga. Ten kurs może być dla niektórych właśnie takim dotknięciem miłości Boga. Miłości, która w ciemności da nadzieję i siłę do nowego życia. Życia zanurzonego w miłosierdziu Boga.

Dodatkowe pytania dot. kursu można kierować na adres e-mail: powrotiodnowa.jp2@gmail.comoraz telefonicznie Agnieszka tel. 507 667 442 oraz Marzena tel. 506 905 496