Ogłoszenia 18 czerwca 2023

Dziś

 • Nabożeństwo czerwcowe o 17:15.
 • Msze św. na zakończenie roku szkolnego: godz. 10.00 dzieci z klas 0-3, na 11.30 dzieci z klas 4-6, na godz. 18.00 młodzież klas 7,8 i szkół średnich.
 • Dziś po Mszach świętych nasza młodzież robi zbiórkę do puszek na obóz letni postcresima. Prosimy o wsparcie!  Za chwilę ktoś z prowadzących grupy powie jeszcze parę słów.
 • Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny, pod hasłem „Dzieci przyszłością Polski”. Rozpoczęcie o godz. 11:30 na Placu Zamkowym w Warszawie. Zachęcamy do udziału.
 • Raport finansowy i budowlany będą wyjątkowo za tydzień.
 • W piątek były ogłoszone translokacje księży w naszej diecezji. Z naszej parafii odchodzi ks. Marcin i ks. Michał. Na ich miejsce przychodzą księża: Krzysztof Ważyński (ostatnio w parafii św. Anny w Piasecznie) i ks. Wojciech Burzyński (ostatnio w par. św. Tomasza Ap. na Ursynowie). Zmiany będą 26 VIII, ale już dziś dziękujemy serdecznie za posługę ks. Marcinowi i Michałowi i prosimy Boga o błogosławieństwo na ich następnych parafiach.

W tygodniu:

 • Nabożeństwo Czerwcowe o 18:00.
 • We wtorek (20 VI) Dzielnica Bemowo organizuje Dzień Seniora na Bemowie, w godzinach 15:00 – 20:00 na terenie Osiedla Akademickiego „Przyjaźń”.
 • Środa (21 VI), godz.11 zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, które mieści się w Świątyni Opatrzności Bożej. Dojazd własny, natomiast bilety i przewodnika zapewnia nasza parafia. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do kancelarii.
 • Od piątku wieczór do soboty wieczór: „24-godzinne Uwielbienie z JP2”, motto tego uwielbienia: „Dar serca wiernego i pokornego”. Prośba do naszych fantastycznych gospodyń o jedzonko dla wspólnot prowadzących uwielbienie, najmilej widziane są sałatki i kanapki, oraz ciasta.
 • W sobotę, 24 czerwca uroczystość narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

Za tydzień:

 • Update finansowy i budowlany.
 • Po Mszy o godz. 18:00 (czyli ok. 19) będziemy żegnać ks. Marcina. Zapraszamy do namiotu na wspólną agapę. Prosimy o przyniesienie czegoś na słodko, na słono, bądź do picia.

W wakacje nie będzie w dni powszednie mszy o 6:30, a w niedziele nie będzie mszy o 7:00 i 18:00.

Wszystkim wspierającym finansowo naszą parafię składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać.