Ogłoszenia parafialne 10 września 2023 r.

Dziś:

  • Taca na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne.
  • Update budowlany: na dzisiaj nadal trwa konkurs na Generalnego Wykonawcę prac, w tej chwili mamy nadal trzech, wśród których powinniśmy wybrać i właściwie to teraz już negocjacje nie dotyczą kwestii stricte budowlanych.

W tygodniu:

  • We wtorek rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, więc na Mszy wieczornej wspominamy Najświętsze Imię Maryi.
  • We czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, rocznica pierwszej publicznej Mszy polowej w naszej parafii w 2014.
  • Wieczór w piątek i sobota to 24-godzinne uwielbienie z JP2 pod hasłem „Powstań i idź”, szczególnie nastawione na modlitwę za chorych. W związku z tym zaraz po rozpoczęciu Mszą i litanią do JP2 będziemy modlić się za chorych i udzielać Sakramentu Namaszczenia Chorych. Jak zawsze cały wieczór piątkowy i w sobotę będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi i modlitwy wstawienniczej. Szczegóły na plakacie i na stronie.

Tradycyjnie już na początku roku szkolnego będziemy mieli naradę parafialną – w piątek za dwa tygodnie 29 września o 19:15. Mamy parę ważnych decyzji do podjęcia wspólnie.

Pielgrzymka do Izraela będzie w terminie 9-16 XI. Koszt 2350 + 600 usd. Już przyjmujemy zapisy.

Zostały ostatnie miejsca na wyjazd integracyjny w Tatry dla rozpoczynających studia w Warszawie oraz dla osób już studiujących organizowany przez Duszpasterstwo Akademickie Św. Anny. Wyjazd odbędzie się w dniach 21-28 września. Całkowity koszt to 750 zł, cena obejmuje transport, nocleg i wyżywienie. Więcej informacji na wydarzeniu na FB “WYJAZD MATURZYSTÓW W TATRY 2023” i stronie DA św. Anny.