Warsztat: trzech pilnuj, resztę odpuść!

UWAGA: ze względu na duże zainteresowanie warsztatami dla mężczyzn, rozpoczynamy zapisy na DRUGĄ TURĘ, która odbędzie się:

Termin: Trzy spotkania w poniedziałki: 11, 18 i 25 marca. Godz. 19-21

Warsztaty dla ojców, o trzech najważniejszych zadaniach taty i jak w praktyce je realizować – oraz o odpuszczaniu całej reszty, bo zrobią się same.

😓 Pracujesz do późna i brakuje ci czasu dla rodziny? Chcesz być zaangażowanym tatą, ale codzienne obowiązki biorą górę nad wartościowym rodzinnym czasem? Konflikty z dziećmi i drugą połówką sprawiają, że wasze relacje korodują i nie bardzo wiadomo co z tym zrobić? Brakuje ci czasu na refleksję i inspiracji do skutecznych działań, od których kalendarz nie urośnie jak balon?

💡 Dobrostan rodziny – każdego z rodziców oraz dzieci w dużej mierze zależy od trzech kwestii. Choć ich zaopiekowanie wprowadza jakość rodzinnego życia na wyższy poziom, to wielu rodziców traktuje je jak mniej ważny dodatek. Dlaczego? Bo nie przypominają o sobie równie regularnie jak rachunki za prąd i nie krzyczą równie głośnio jak dzieci, które chcą jeszcze jedną bajkę z YouTuba. Gdy jesteś tatą zawsze jest dużo spraw na głowie. Wystarczy, że przypilnujesz trzech, resztę odpuść! Przyjdź na warsztaty i dowiedz się więcej!!!

  • zweryfikujesz ojcowską kondycję w każdym z omawianych obszarów, ✅
  • znajdziesz inspiracje jak (w sobie właściwy sposób) zadać o daną kwestię 💪
  • zdefiniujesz konkretne działania i zrobisz realistyczny plan dla siebie 🗺️
  • wyjdziesz z gotowymi rozwiązaniami na bardziej satysfakcjonujące ojcostwo 🌟
  • nie zabraknie czasu na refleksję i wymiany inspiracji w ojcowskim gronie 🤝

Warsztaty prowadzi Mikołaj Foks – twórca ojcowskich warsztatów strategicznych oraz innych warsztatów dla rodziców. Autor 400 audycji radiowych dla rodziców w Polskim Radiu. Obecnie tematykę rodzicielską porusza w ramach własnego podcastu. Autor bloga zawodojciec.pl. Dla firm prowadzi szkolenia z zarządzania projektami. Prywatnie mąż i ojciec pięciorga dzieci.

.

TERMIN: Trzy poniedziałki 11, 18, 25 marca.

GODZINY: 19:00-21:00

MIEJSCE: Przedszkole Jan Pawełek

ADRES: ul. Obrońców Tobruku 48, Warszawa

KOSZT: 150 ZŁ

ZAPISY: wspolnota.mjp2@gmail.com, tel. 533 380 096

INFORMACJA: Chciałbyś wziąć udział w warsztacie ale nie możesz teraz sobie na to pozwolić? Napisz do nas: wspolnota.mjp2@gmail.com

PŁATNOŚĆ:

Konto parafii JPII: 57 2490 0005 0000 4530 1883 4419

Przelew na telefon (proboszcza) 501-141-968

TYTUŁ PRZELEWÓW: Warsztat dla ojców

CO PRZYGOTOWAĆ. Przyda się długopis, coś do pisania. Nie siedzimy w ławkach więc weź zeszyt lub coś z twarda okładką aby łatwej było Ci pisać.

.