Ogłoszenia parafialne 11.11.2018

 1. Dziś Święto Niepodległości naszego kraju. Dziękując Bogu za te minione 100 lat prośmy Boga za wstawiennictwem Maryi, Królowej Polski i Św. Jana Pawła II o dalsze błogosławieństwo dla naszego narodu, a w szczególności o uzdrowienie wszelkich ran podziałów w naszym społeczeństwie.
 2. Dziś niedziela inwestycyjna przeniesiona z ubiegłego tygodnia. Wszystkim dobroczyńcom serdeczne Bóg zapłać.
 3. W najbliższym tygodniu:
 • W poniedziałek wraca szkoła biblijna, zapraszamy o 19.15
 • We wtorek wyjeżdżamy do Niepokalanowa na jednodniową pielgrzymkę, zapraszamy wszystkich chętnych.
 • W piątek 16.XI Eucharystia z uwielbieniem, które prowadzi Effatha.
 • W następną niedzielę o 20:00 spotkanie Rady Parafialnej, czyli odpowiedzialnych za wszystkie rady i diakonie naszej parafii i innych chętnych z tych grup, chodzi o to, byśmy mogli się poznać i wspólnie skoordynować nasze działania. Takie spotkania chcemy robić przynajmniej 2 razy w ciągu roku.
 1. Z inicjatywy naszych parafian na Boże Narodzenie chcemy robić „Paczki od świętych”, dla uboższych rodzin z naszej parafii: prosimy o dyskretne zgłaszanie rodzin, które wiecie, że czegoś potrzebują, najlepiej z zaznaczeniem, co by im było najbardziej potrzebne.
 2. Przyjmujemy zapisy na najbliższy Kurs Przedmałżeński, oraz kurs do Bierzmowania dla dorosłych.
 3. Mamy jeszcze na ten tydzień wolne intencje.
 4. Jest do oddania łóżko z dobrym materacem w dobrym stanie.