Ogłoszenia parafialne 13. listopada 2022

Sprawozdanie budowlane: W tej chwili Wydział Planowania Przestrzeni Publicznej Urzędu Miasta blokujący nasze pozwolenie na budowę jest pod ścianą, czekamy na dowolny ich ruch, a że już się dawno zakończył czas procedowania, złożyliśmy zażalenie na opieszałość tego urzędu. Jak tez zapewne zauważyliście, zrobiliśmy trzebież sanitarną, oraz wycięliśmy suche drzewo za kaplicą, a teraz robimy inwentaryzację drzew do wycinki i nasadzeń zastępczych. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem i w uzgodnieniu z Wydziałem Ochrony Środowiska. Szykujemy teren pod inwestycję, by na wiosnę rozpoczynać.

Sprawozdanie finansowe: Bilans finansowy parafii za październik wisi na tablicy ogłoszeń, można się z nim zapoznać. Z ekipą fundraiserów zaczęliśmy budować stronę zbiórkową i przygotowywać się do kampanii świątecznej.

Dziś:

  • Światowy Dzień Ubogich, oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary składane dzisiaj we wszystkich kościołach  do puszek będą przeznaczone na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. W tym roku pomoc ta trafi na Ukrainę. „Bóg zapłać” za składane ofiary.
  • Przyjmujemy jeszcze wypominki „roczne” za zmarłych, za których Msze święte będą odprawiane w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o 7.00,  przed tą Mszą będą odczytywane imiona. Wypominki przyjmowane są w zakrystii lub kancelarii.

W tygodniu:

  • trwają katechezy Drogi Neokatechumenalnej, na które zapraszamy w wtorki i czwartki o 19:15. Teraz są te najciekawsze, biblijne, zapraszamy.
  • W sobotę od g. 10:00 do 14:00 będzie spotkanie Młodzieży Archidiecezji w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Zapraszamy nie tylko młodzież ze wspólnot, ale wszystkich. Jeśli ktoś chciałby jechać, a ma problem z dojazdem, może zgłosić się do ks. Darka.  

W przyszły piątek, 25 XI, o godz. 19:30 chcielibyśmy zrobić walne spotkanie Rady Parafialnej, prosimy członków wszystkich naszych rad, liderów i odpowiedzialnych wspólnot o zarezerwowanie czasu.

Wszystkim wspierającym finansowo naszą parafię – serdeczne Bóg zapłać!

                                                                     Proboszcz, ks. Sławomir