Ogłoszenia parafialne Boże Narodzenie 2016

Wszystkim naszym parafianom, ich rodzinom, zaproszonym gościom i sympatykom życzymy przede wszystkim bliskości z Panem Jezusem, którego urodziny dziś świętujemy, błogosławieństwa Ojca i wielu łask Ducha Św., oraz pełnych radości, ciepła rodzinnego, pokoju i pogody ducha Świąt.
  • Jutro, w poniedziałek – w drugi dzień świąt nie ma grzechu, jak się nie przyjdzie do kościoła, ale zapraszamy serdecznie wszystkich, taka nasza piękna tradycja świętowania Bożego Narodzenia. W poniedziałek nie ma Mszy św. o 21.00.
  • W piątek uroczystość Świętej Rodziny, również nie nakazana, ale zapraszamy na Mszę wieczorną szczególnie rodziny, po Mszy będzie błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II
  • W okresie Bożego Narodzenia przede wszystkim się radujemy. Będziemy zatem wspólnie kolędować, będą konkursy dla dzieci itp. wszystko będziemy systematycznie ogłaszać i będą wywieszki.
  • Jest jeszcze sporo wolnych intencji na ten tydzień, zwłaszcza rano.
  • Zaczynamy kolędę na Obrońców Tobruku numery parzyste, zatem w tym tygodniu będzie we czwartek na OT 18D pierwsze dwie klatki. Przypominamy, że kancelaria w okresie kolędy jest otwarta w innym systemie: w poniedziałki wieczorem, środy rano i w soboty od 17 – 18.20.
  • Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rozwój naszej parafii, przy okazji, przyszła niedziela jest pierwsza niedzielą miesiąca, więc taca przeznaczona jest na budowę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *