Ogłoszenia parafialne 30 października 2022

Dziś:

Zgłoszenia na „wypominki” przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. Blankiety leżą przy wyjściu. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i ewentualnie nazwisk. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych odprawione zostanie dwanaście Mszy św. w pierwsze niedziele miesiąca o 7:00., przed którymi będą odczytane ich imiona i nazwiska, zaś zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych będą odczytane podczas Nieszporów za zmarłych 1 i 2 XI o 17:00. Za wszystkich tych zmarłych modlimy się również w pozostałe dni tygodnia, aż do niedzieli, w czasie Mszy św. i podczas różańca o godz. 18.00.

W tygodniu:

We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych:

 • W wieczór wigilijny 31 X zapraszamy młodzież na Wieczór ze Świętymi na 18:00 w salce,  
 • dorosłych zapraszamy na Mszę św. wigilijną o 18:30, trochę dłuższą, niż zwykle.
 • W dzień Uroczystości porządek Mszy św. niedzielny, święto nakazane.
 • 17:00 zapraszamy na Nieszpory za zmarłych polecanych w wypominkach.
 • kancelaria parafialna w poniedziałek i wtorek nieczynna.

W środę Zaduszki – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych:

 • Msze św. jak w dzień powszedni.
 • Nieszpory wypominkowe o godz. 17:30.
 • Przypominamy, że w dzień Zaduszny można jednorazowo uzyskać odpust zupełny, który można ofiarować tylko za dusze w czyśćcu cierpiące.

Trwają katechezy neokatechumenalne, w tym tygodniu jest tylko we czwartek o 19:15.

Od czwartku do soboty Różaniec za zmarłych z wypominków o 17:45.

Pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. We czwartek Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym Kapłanie o godz. 9:00, Godzina Święta o 23:00. W pierwszy piątek spowiedź podczas adoracji od 17:0 dla dzieci, od 18:00 dla dorosłych, Msza wotywna z litanią do Najświętszego Serca PJ. W pierwszą sobotę nabożeństwo fatimskie: Msza wotywna o NMP o 9:00, różaniec i rozważanie.

Również w sobotę, 5 XI o 15:30 dla dzieci Bal Wszystkich Świętych. Zasadniczo dla dzieci od przedszkola aż do 3-4 klasy, ale zapraszamy wszystkie, które chcą uczestniczyć. Potrzebujemy pomocy mężczyzn po Balu do ustawienia ławek, więc prosimy szczególnie o ten czas i dyspozycyjność tatusiów dzieci. Po Balu będzie możliwość dołożenia się do kosztów organizacyjnych, jest tez zrzutka internetowa na Bal i Wieczór ze Świętymi.

Za tydzień:

 • niedziela inwestycyjna, Msza za darczyńców o 10:00
 • Msza wypominkowa o 7:00
 • Kawiarenka.

Są jeszcze zaproszenia na 11 XI, Dzień Niepodległości do Świątyni Opatrzności Bożej na uroczystą Mszę o 10:00 z udziałem Episkopatu i władz państwowych i/lub  koncert o 17:00.

Już przyjmujemy intencje na 2023 rok. Są jeszcze pojedyncze wolne intencje na ten tydzień.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim naszym dobroczyńcom.  

Ks. Sławomir