OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9 IX 2018

W tygodniu:

  • II czwartek miesiąca: Msza o uzdrowienie za wstawiennictwem JP2
  • Od piątku do niedzieli zapraszamy na kurs „Nowe Życie”. Kurs organizuje Wspólnota Effatha leMashiah oraz Szkoła Nowej Ewangelizacji Chrystusa Króla w Katowicach. Kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. W kursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Koszt uczestnictwa wynosi 60 zł. Organizatorzy nie zapewniają noclegów. Informacje o zapisach są zamieszczone na plakacie przed kościołem oraz na ulotkach znajdujących się na stoliku przy wyjściu.
  • Uwaga wszyscy kandydaci do Bierzmowania, osoby w trakcie kursu, oraz te, które przyjęły ostatnio Bierzmowanie! Spotkanie rozpoczynające zapisy kandydatów, a dla tych co już biorą udział, lub po Bierzmowaniu – informacyjne, będzie dla was w najbliższą niedzielę o 17.00. Jeśli rodzice chcą, też mogą uczestniczyć.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Izraela i Jordanii na październik 2-9. W programie miejsca biblijne i archeologiczne w Jordanii: Gerash, Madaba, Petra, Morze Czerwone z rafą koralowców, oraz w Izraelu: Jerozolima, Betlehem, Nazaret itp.

Mamy jeszcze sporo wolnych intencji, przyjmujemy też gregorianki.