Ogłoszenia parafialne, 6. września 2020

 1. Dziś niedziela inwestycyjna, serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

Update budowlany: Złożyliśmy projekt architektoniczny z podaniem o pozwolenie na budowę do dzielnicowego Wydziału Architektury, czekamy na to pozwolenie. W międzyczasie poszczególni projektanci branżowi tworzą projekty wykonawcze. Od października chcemy rozpocząć drugą fazę naszej kampanii finansowej związaną z dobroczyńcami zewnętrznymi i fundraisingiem, a trzecią fazę, parafialną, uruchomimy od grudnia. W związku z tym musimy już teraz przygotować materiały dla naszych ewentualnych fundatorów z całej Polski. Potrzebna pomoc! Najlepiej naszych parafian i parafianek, którzy pracują w reklamie i zajmują się tym codziennie. Prosimy, zostańcie chwilę po Mszy św.

 1. Od poniedziałku 7 IX:
  1. Msza św. poranna w dni powszednie będzie o 6.30, a nie o 7.00. Dodatkową Mszę  św. w niedzielę wprowadzimy od października, na razie jeszcze nie do końca wiadomo, jak to rozwiązać.
  2. Wracamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu; wystawienie od Mszy porannej do 12.00 i od Koronki do wieczornej Mszy św.
  3. Kancelaria: pon. 19.30 – 20.30, wt. 16.30 – 18.00, śr. 9.00 – 10.00, sob. 9.00 – 10.00.
  4. Dyżury spowiedzi: pon. – ks. Marcin, wt. – ks. Manuel, śr. – ks. Sławomir, czw. – ks. Darek, pt. – ks. Piotr i ks. Leszek
  5. Po przerwie wakacyjnej wraca Szkoła Biblijna w poniedziałki o 19.30
 2. W poniedziałek na mszy wieczornej modlimy się za wszystkich zmarłych wspominanych w wypominkach.
 3. We czwartek – Msza św. ku czci św. Jana Pawła II, a po niej adoracja. Zapraszamy serdecznie, bo to przecież rok Jana Pawła 2, następny taki będzie dopiero za 100 lat.

 

Decyzja zgromadzenia niedzielnego. Na pytania, czy chcemy:

 • Utrzymać gazetkę, czy to niepotrzebny wydatek?: na wszystkich Mszach głosowanie było na NIE
 • Kontynuować „Słowo na każdy dzień”? Oprócz Mszy o 8.30 (remis) na innych Mszach głosowanie było zdecydowanie na TAK. Uwaga! Potrzebujemy zatem pomocy osób, które mogłyby pomóc w montażu filmików.
 • Przywrócić transmisję jednej Mszy św. w niedzielę?: na wszystkich Mszach TAK.
 • Wrócić do błogosławieństwa dzieci po Mszy św. i Owieczki Esterki? Ponieważ wiadomo, że nie możemy w pełnym zakresie, więc pytanie brzmiało: czy spróbujemy wrócić w sposób, który zdecydujemy na Radzie Rodziny, biorąc pod uwagę możliwości sanitarno – epidemiologiczne? Na wszystkich Mszach z dziećmi (na tych było pytanie) TAK.
 • Na Mszy o 10.00, w związku z programem duszpasterskim diecezji: czy chcemy włączenia do homilii objaśnień dotyczących poszczególnych części liturgii Mszy św.? TAK