OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 27 XII 2020, Niedziela Św. Rodziny

Dziś: Niedziela Świętej Rodziny. Modlimy się za wszystkie rodziny z naszej parafii.

 

W tygodniu:

  • We wtorek 29 grudnia zapraszamy od 15:00 do 16:30 na spotkanie online z cyklu „Stop hate. Smart games” organizowane przez nasza fundację parafialną „Nasza Rodzina”.  Dr hab. Krystyna Rymarczyk prof. Uniwersytetu SWPS oraz Ewa Brzóska psycholog i terapeutka, podpowiedzą co zrobić, aby nasze dzieci potrafiły odnaleźć się w świecie gier a my, jako dorośli, jeszcze bardziej uwrażliwili się na młodych ludzi, na to co robią i czym się interesują w wolnym czasie.
  • Wydarzenie będzie emitowane na żywo, dlatego jeśli ktoś nie będzie mógł go zobaczyć, to prosimy o przesyłanie zarówno swoich maili jak i pytań na adres email: fundacjanaszarodzina@gmail.comlub poprzez FB. Po spotkaniu na te maile będą przesyłane linki do nagrania, a naprawdę są bardzo wartościowe. Już teraz zachęcamy do zadawania pytań mailem lub poprzez FB.
    Link do wydarzenia:
    wt., 29 gru o 15:00 – niedz., 14 kwi o 21:00 CET Wydarzenie online https://fb.me/e/3Dump0OBz?ti=wa
  • W czwartek, 31 grudnia, na Eucharystii o godzinie 17:00 podziękujemy Bogu za wszystkie doświadczenia Roku Pańskiego 2020. Wypada też Godzina Święta, ale przełożymy ją za tydzień, bo godzina policyjna.
  • W piątek, 01 stycznia, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, święto nakazane, Msze święte jak w niedzielę. Jest to również pierwszy piątek.
  • W sobotę, 2 stycznia, Msza święta o Niepokalanym Sercu Maryi o godzinie 09:00. Po Mszy świętej Nabożeństwo Pierwszych Sobót według Objawień Matki Bożej w Fatimie.

 

Za tydzień: Niedziela inwestycyjna, serdeczne Bóg zapłać wszystkim naszym darczyńcom, za których modlimy się na Mszy św. o 10.00.

 

Serdeczne podziękowania również tym wszystkim, którzy przygotowywali naszą świątynię na Boże Narodzenie, tzn. myli szyby, łazienki itp., przygotowali szopkę (wspólnota Neo 1), choinki (wspólnota Effatha) i robili inne posługi.