Ogłoszenia parafialne 19 lutego 2017 r.

 

  • Za dwa tygodnie nasza parafia będzie przeżywała pierwszą w historii wizytację kanoniczną biskupa. Bp. Rafał będzie przez całą niedzielę obecny w parafii, a w poniedziałek kardynał Kazimierz. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę.
  • Za tydzień w niedzielę zapraszamy mieszkańców osiedla Leśnego u których nie było kolędy na Mszę o godzinie 19.00, będziemy się modlili o szczególne błogosławieństwo dla was.
  • Również za tydzień można przynieść stare palmy z ubiegłorocznej Niedzieli Palmowej, będzie specjalny pojemnik w kaplicy. Te palmy palimy przed Środą Popielcową.
  • Dziś jeszcze stoi kontener na makulaturę – dochód z niej idzie na studnie głębinowe w Afryce.
  • wolne miejsca na wyjazd do Włoch na długi weekend majowy 28.04 – 6.05. Program wywieszony na tablicy w kaplicy.
  • Przy rozliczaniu PIT-u można wspomóc działania społeczne naszej parafii przekazując 1% – przy wyjściu jest instrukcja jak wypełnić i ulotki, które można sobie wziąć. Dla osób starszych lub tych, którzy mają problem z wypełnieniem PITu Klub Symeona i Anny będzie organizował w marcu pomoc w wypełnianiu.
  • Są jeszcze wolne intencje na ten tydzień.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *