Ogłoszenia parafialne 15 września 2019

Nasi parafianie, rodzice dzieci I Komunijnych spoza szkół z naszej parafii, którzy chcieliby, by ich dzieci przyjęły I Komunię św. u nas 10.05.2020 r. proszeni są o zgłoszenie się do kancelarii w dniach 23-25.09 od godziny 19.00
Nowi kandydaci do Bierzmowania z VIII klas będą mieli Mszę św. i pierwsze spotkanie w najbliższą niedzielę, 22 IX o godzinie 17.00
Kandydaci do Bierzmowania, którzy przygotowują się od ubiegłego roku zaproszeni są na Mszę św. i spotkanie za 2 tygodnie w niedzielę 29 IX o 17.00
W przyszłym tygodniu w dniach 25-27 IX w naszej parafii gościmy Jude Antoine`a, znanego katolickiego misjonarza i ewangelistę świeckiego z Malezji (to muzułmański kraj, gdzie wszystkich chrześcijan jest zaledwie 10%). Będzie on codziennie prowadził w godzinach 13.00 – 16.00 warsztaty na temat modlitwy wstawienniczej, na które ilość miejsc jest ograniczona i trzeba się zapisywać u ks. Sławka po wieczornych Mszach św. lub w niedzielę. Wieczorami po Mszy św., czyli około 19.15 będzie natomiast głosił konferencje na temat modlitwy o uzdrowienie. Jude Antoine, który ewangelizuje wraz z żoną od 1994 roku, w okresie Jubileuszu 2000 należał do międzynarodowej grupy ewangelizacyjnej mającej rekomendację Papieskiej Rady ds Krzewienia Wiary, głosi Ewangelię w wielu krajach świata. Do Polski przyjeżdża jako gość na Forum Charyzmatyczne we Wrocławiu, a wcześniej będzie w naszej parafii. Dużo więcej informacji można o nim uzyskać, rzecz jasna, w Google i na You Tube 🙂
Od 2 X STER (Szkoła Terapii i Edukacji Rodzinnej) rozpoczyna kolejną edycję kursu “Porozumienia w Rodzinie” (“Porozumienie bez Przemocy” w wariancie chrześcijańskim). Zapraszamy serdecznie we środy w godzinach 19.00 – 22.00 zwłaszcza rodziny, które mają trudności w relacji małżeńskiej i porozumieniu. Kurs trwa semestr i jest odpłatny.